Dešimtokų paskutinis skambutis

2021-06-14
Paskutinis skambutis nuskambėjo Mūsų dešimtokams, bet svarbiausia žinia yra ta, kad nė vienas dešimtokas mūsų Gimnazijos nepalieka, o dar smagiau ir tai, kad progų džiaugtis kartu su mokytojais ir tėveliais mūsų Gimnazijoje netrūksta. Ačiū dešimtokams už gražią šventę, už padėką mokytojams ir Gimnazijai, už humoro jausmą ir džiaugsmą, kuriuo dalijamasi su visa Gimnazijos bendruomene. Tris kartus valio dešimtokams, ne, palaukite, kokiems dešimtokams, JAU BE KELIŲ MINUČIŲ VIENUOLIKTOKAMS VALIOOO!!!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas