Dėmesio! STEAM žinios!

2023-01-31
Mūsų Gimnazijos mokytojos Egidijos Žukauskienės vadovaujama išmanioji Varniuko laboratorija maloniai primena – šiandien baigiasi ne tik pirmasis šių mokslo metų pusmetis, bet ir sausis! Rytoj prasideda paskutinis šios žiemos mėnuo – vasaris! „Ar vasarį dar bus sniego?“ – nuolat klausinėjo „jaunieji laboratorijos mokslininkai“. O po to... nusprendė padėti žiemai ir PATYS pasigamino „STEAM snaigių“ bei kitokių naudingų dalykų ir juos net... pasimatavo. Taigi, pasižiūrėkime, kaip viskas atrodė. O gal net rasite ir mūsų mylimą Karalių Mindaugą? Tuomet padėkite jam Juk karaliai mėgsta „laikus“! Visiems puikios nuotaikos!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas