Dar kartą sveikiname Jokūbą!

2022-04-02
Puiki žinia mūsų bendruomenėje! 7B klasės mokinys Jokūbas Pauža (ką tik skelbėme apie jo laimėjimus matematikoje) vėl tapo nugalėtoju! Šį kartą jis Lietuvos geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ laimėjo 1 vietą.🥇
Jokūbas yra įsitikinęs, kad geografija yra herojiškiausias ir poetiškiausias iš visų mokslų. Nes tai mokslas apie žemę ir joje gyvenantį žmogų.
O gal Jokūbas taip myli šį mokslą, nes jo mylima klasės auklėtoja Vilma Kaliukevičienė yra geografijos mokytoja? Išreikšdama savo nuoširdų pasididžiavimą ir sveikindama nugalėtoją su puikia pergale, mokytoja Vilma priduria: „Gaublys yra miniatiūrinis Žemės modelis. Ir šiais nerimo kupinais laikais labai svarbu kiekvienam iš mūsų pagal savo galimybes prisidėti prie jo išsaugojimo! Šaunuolis, Jokūbai! Didžiuojamės tavimi! Ir linkime naujų geografijos atradimų!“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas