Dailės pamoka muziejuje!

2022-02-04
Šiandien dailės pamoka vyko netradicinėje erdvėje – muziejuje – istorijų namuose. Mūsų gimnazijos 11 klasės mokinė Lukrecija Dapkutė su dailės mokytoja Evelina Karčauskiene, besiruošdamos Dailės olimpiadai, pamoką praleido tyrinėdamos parodą „Deivės ir kariai – Marijai Gimbutienei 100“. Parodos eksponatai nukėlė į praeitį, juk tik gerai žinodamas praeitį gali kurti ateitį!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas