Dailės pamoka MO muziejuje

2022-11-20
Dailės pamoka MO muziejuje? Mūsų gimnazijos dešimtokai sako: „Taip!“ Prasidėjusi kūrybinėje erdvėje pamoka kitą savaitę tęsis mokykloje jau „gyvu“ pasakojimu – refleksija su auklėtoja bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurgita Palikevičiūte.  Parodoje „Susitikimas, kurio nebuvo“ mokiniai analizavo pasaulinių menininkų kūrinius. Mokinius lydėjo ir dailės mokytoja Evelina Karčauskienė kartu su tikrais meno mylėtojais iš 12-os klasės. Linkime visiems itin kūrybinio poilsio!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas