Brolių Račinskų pergalė!

2022-07-06
Šiandien - mūsų Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautinės giesmės dieną mes ne tik siunčiame visiems šventinius linkėjimus!
Su džiaugsmu ir pasididžiavimu dalinamės dar viena, nauja brolių Račinskų pergale!
Paskelbus Nacionalinės teisės žinių olimpiados finalinio etapo rezultatus, paaiškėjo, kad:
5-8 klasių kategorijoje pirmą vietą laimėjo mūsų Gimnazijos buvęs 6B klasės, į 7B klasę sėkmingai perėjęs, mokinys Ąžuolas Račinskas.
O Ąžuolo brolis, buvęs 5B klasės mokinys, būsimasis šeštokas Uosis, taip pat sėkmingai įveikęs atrankos etapą, irgi varžėsi olimpiados finale, tačiau į nugalėtojų trejetą dar šį kartą nepateko.
Olimpiada vykdyta kaip bendra Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) iniciatyva. Olimpiadą globoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija. Joje nuotoliniu būdu dalyvavo 2700 moksleivių iš visos Lietuvos. Olimpiados finalininkai betarpiškai varžėsi Mykolo Riomerio universitete. Finalinio etapo testą sudarė uždari ir atviri klausimai įvairiomis teisės temomis.
Nuoširdžiai sveikiname puikiuosius mūsų brolius Ąžuolą ir Uosį, juos olimpiadai paruošusį tėtį Ronaldą Račinską, visą nuostabią šeimyną! Ačiū!
Linkime ir toliau atkakliai siekti savo gyvenimo tikslų, visada nugalėti bei savo pasiekimais ir toliau šlovinti savo, savo šeimos, savo Gimnazijos ir savo Tėvynės vardą!

Daugiau informacijos apie olimpiadą ir jos rezultatus.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas