Biblinis Kaimas „Kedem“

2022-08-02
KKL – JNF World Education Conference 2022 July 19-25
Kaip Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokytojų grupė tapo Žydų nacionalinio fondo Ambasadoriais Lietuvoje. 1 diena. Tęsinys.
Naujas mūsų KKL – JNF ekologinio sionizmo mokymų punktas 1-ąją kelionės dieną – Biblinis Kaimas „Kedem“. Tai – nuostabi vieta Žemutinės Galilėjos širdyje ant Nazareto kalnagūbrio šlaito. Čia ne tik sužinojome, bet ir pajutome bei patys išbandėme, kaip šlovingoji žydų tauta gyveno prieš kelis tūkstantmečius, pasinėrėme į tikrą kasdienybės atmosferą bibliniais laikais.
Aišku, Izraelyje (kaip ir visame pasaulyje) yra ir kitų vietų, kur galima išmokti melžti ožkas, pajodinėti asiliukais ar išmokti kepti duoną ant laužo bei pasigaminti ožkos sūrio. Tačiau Kfar Kedem yra kažkas ypatingo... Ką čia ir kalbėti, pasižiūrėkite patys...
Ačiū mus globojusiai KKL – JNF Švietimo skyriaus diasporoje edukacinių programų direktorei Victoria Rave Spivak, mūsų nepakartojamam gidui Ilya Pevzner, visai Žydų nacionalinio fondo komandai Keren Kayemeth LeIsrael - Jewish National Fund, mūsų seminaro draugams bei Kedem kaimo tradicijų puoselėjimo profesionalams už nepamirštamas akimirkas, už suteiktas labai naudingas žinias ir už mūsų širdyse uždegtą meilę unikaliam Izraeliui!
Ir ypatingas „ačiū“ kaip visada mūsų puikiai direktorei Ruth Reches už mokytojams suteikiamas galimybes tobulėti!
O Jūsų, vaikai, ateinančiais mokslo metais laukia mūsų neįtikėtinos meilės Izraeliui specialiosios pamokos! O kol kas... Sekite mūsų reportažus ir ruoškite Jūsų klausimus. Bus dar tęsinys...
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas