Atostogos – puiki proga savo laisvalaikį skirti menui

2023-01-05
Kol visi aktyviai atostogaujame ir lankome mylimas parodas bei įvairius muziejus, Gimnazijoje visų laukia originali vektorinės tapybos paroda „Angelų Sodai“! Po atostogų, nuo sausio 7 d. maloniai kviečiame visus apsilankyti magiškuosiuose mūsų mokyklos fojė atgijusiuose Angelų Soduose ir susipažinti su ypatingų poreikių turinčių mokinių iš Kelmės ir Vilniaus mokyklų darbais! Ačiū parodos darbų autoriams ir jos iniciatoriui, VšĮ „Angelų Sodai“ įkūrėjui ir vadovui, vektorinės tapybos ir fotografijos pagrindų neformalaus vaikų švietimo būrelio vadovui, socialinių projektų autoriui, visuomenininkui Valdui Kančiauskui.

Kas yra vektorinė (kompiuterinė) tapyba?
Tai unikali tapymo technika, leidžianti ypatingų poreikių vaikams naudoti kompiuterines technologijas autentiškiems piešiniams kurti.
Ko siekiama ugdyti tokiomis veiklomis?
Ugdomas ypatingų poreikių mokinių kūrybiškumas ir keičiamos visuomenės nuostatos apie ypatingų poreikių vaikus.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas