Atostogos – dalykas rimtas!

2022-04-19
Kaip Jūs leidžiate atostogas, mielieji?
O mūsų šaunusis penktokas, nenuilstantis optimistas David Mažeika Lietuvos Respublikos OPT jachtų U-12 rinktinės sudėtyje (3 vaikinai ir 4 merginos) treniruojasi Italijoje. Ir dalyvauja jubiliejinėse Riva del Garda varžybose Garda Meeting Optimist Fraglia Vela Riva.
Tai didžiausia pasaulyje jachtų regata. Šiais metais čia užsiregistravo 1096 dalyviai. Lietuvos rinktinė, kuriai vadovauja asociacijos prezidentė trenerė Asta Pajarskienė (nuotraukų autorė), rimtai rengiasi atrankinėms regatoms į 2022 m. Europos čempionatą.
„Dėmesio! Svarbi žinia iš Italijos – ką tik iškovota 2 vieta smaragdiniame laivyne iš 188 dalyvių. Pritrūko tik 6 vietų iki bronzinio laivyno. Bendroje įskaitoje 562 vieta iš 928, – raportuoja laimingas David. – Puikus rezultatas pirmose tokio dydžio varžybose. Nuoširdus dėkui už treniruotes, patirtį ir organizavimą mūsų mylimai trenerei – Astai Pajarskienei. Ir linkėjimai mano mylimai mokyklai – čia ugdomi tikri čempionai!“.
O mes dėkojame mūsų Davidui už įdomų reportažą ir nuolat rodomą ryžtą nugalėti!
Mūsų Gimnazijos mokiniai niekada nepasiduoda nei moksle, nei sporte!
Visiems gražių, taikių ir prasmingų atostogų!⛵️
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas