Atminties turas po buvusią Vilniaus geto teritoriją

2022-01-28
Prisimindami ir atiduodami pagarbą šešiems milijonams nužudytų žydų bei didvyriškiems jų gelbėtojams, mūsų gimnazijos mokiniai kartu su ministru Gabrieliumi Landsbergiu, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomene, Užsienio reikalų ministerija, Tautinių mažumų departamentu, ambasadoriais dalyvavo Atminties ture po buvusią Vilniaus geto teritoriją Vilniaus senamiestyje taip išreikšdami pagarbą Holokausto aukoms, liudytojams ir gelbėtojams.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas