Artėja Joninių šventės naktis

2022-06-23
Artėja Joninių šventės naktis – trumpiausia metuose, dar žinoma kaip vasaros saulėgrįža. Joninių naktį deginami laužai, pinami vainikai, ieškoma paparčio žiedo. Daug kas šiąnakt paparčio žiedo ieškos ir Bernardinų parke... Būtent čia lankėsi ir mūsų gimnazijos 10B klasės mokiniai su auklėtoja Deimante Gudeliene ir muzikos mokytoja Jovita Štikeliene.
Mokytoja Jovita papasakojo visiems apie Bernardinų sode įsikūrusio NLKC, koordinuojančio Lietuvoje veikiančių saviveiklos kolektyvų veiklą, darbą, Respublikinių Dainų švenčių organizavimą. Moksleiviams buvo įdomu sužinoti apie praėjusį savaitgalį Vilniaus Kalnų parke įvykusią Baltijos šalių studentų dainų šventę Gaudeamus.
„Aplankėme Bernardinų architektūrinį ansamblį, gėrėjomis išlikusia 16 a. lubų freska, mediniame altoriuje atkurtu varpinės bokšto fragmentu, – pasakoja auklėtoja Deimantė. – Eidami prie Vilnelės gėrėjomis Tibeto skvere išpieštu belvederiu, o mūsų Timas nepabūgo įbristi į vandenį ir išbandyti sūpynių pramogą“.
Ekskursiją visi užbaigė naujausiame Paupio rajone, garsėjančiame vakaro renginiais ir koncertais.
Gera, kai esame drauge! Ačiū visiems už šį džiaugsmą!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas