Ar kada nors norėjote skristi į kosmosą?

2022-04-27
Mūsų Gimnazijos pradinukai tikrai turėjo tokių svajonių! 4B klasės auklėtojos Vaidotos Macienės organizuotos edukacijos dėka patiems mažiausiems ir smalsiausiems mokiniams ir jų bebaimėms klasės auklėtojoms buvo suteiktos unikalios galimybės pabūti... astronautais!
Kaip visus sužavėjo ši nuostabi pažintinė, interaktyvi edukacinė veikla – kosminis skrydis, kosminio roboto viktorina ir nepakartojami potyriai, apsirengus astronauto kostiumais!
Jaunieji astronautai ne tik susipažino su Saulės sistemos planetomis, patirdami įvairių nuotykių ir netikėtumų! Vaikų laukė net kelionė laiku!
Su mokiniais bendravo tikrasis Marsietis, įtraukdamas į kosmoso magiją. Jis ir pats dalinosi savo kosmine patirtimi, ir prašė vaikų pasidalinti savo žemiškąja patirtimi, skatino pažinti, domėtis, svajoti, kurti, atsakingai elgtis ir rūpintis savo planeta.
Bet ne tik Marsietis tapo geru visų draugu! Su vaikais nuotaikingai bendravo ir įspūdingas Kosminis robotas – patarė, ko reikia norint būti astronautu, kokias asmenines savybes ugdyti, kokių mokslo aukštumų siekti, kuo domėtis.
Pakeliavę kosmosu ir geriau pažinę Saulės sistemą, jaunieji astronautai drauge aptarinėjo Kosminį filmą, diskutavo ir varžėsi Kosminėje viktorinoje, kur visų laukė ir prizai. Roboto kosminiai klausimai buvo paprasti ir sudėtingi, rimti ir juokingi, jie stebino ir skatino susimąstyti.
Gera kartu vaidinti, žaisti ir kurti! Ačiū visiems mūsų kosminių nuotykių iniciatoriams, organizatoriams, dalyviams ir visiems, kas kartu su mumis kasdien skrenda pačių nuostabiausiu pasaulyje Gimnazijos "kosminių laivu"! Ir tiems, kas žiūri šį mūsų unikalų reportažą!
Iki naujų susitikimų kosmose ir mūsų mylimoje Žemėje!🚀
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas