Ar Jūs žinote, kas yra alpakos?

2022-10-16
Mūsų Gimnazijos antrokai jau žino: nėra dviejų vienodų alpakų kaip nėra dviejų vienodų dienų su alpakomis!
2B klasė su auklėtoja Rasa Judickiene ir 2A klasė su auklėtoja Lina Kaminskiene labai mėgsta mokytis netradicinėje aplinkoje. Šį kartą nuostabiame „Alpakų Ūkyje“ vaikai turėjo edukacinę pamoką „Stebuklingosios alpakos“. Tai buvo visų mylimiausias integruotas ugdymas: kai vienoje vietoje susitinka pasaulio pažinimas ir matematika. Kai gali ne tik viską sužinoti apie šį mielą gyvūnėlį, bet ir pats apskaičiuoti, kiek kainuoja viso ūkio gražuolės, jei jų yra 59, o vienos kaina – apie 1000 Eur. O čia pat dar ir lietuvių kalbos pamoka! Nes antrokų žodynas pasipildė naujais žodžiais: atrajoja, ganosi ir pan. Mieste tikrai nedažnai išgirsi šiuos žodžius.
Taigi, mielieji, jei Jūs dar nežinote, kad juokingosios Alpakos yra kupranugarių bei lamų giminaitės ir jų tėvynė Pietų Amerika – ateikite pas mus į Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnaziją. Mūsų antrokai Jums viską papasakos!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas