Ar Jūs jau pasiilgote savo mylimos mokyklos?

2022-08-04
Mūsų būsima abiturientė, Šolomo Aleichemo dvyliktokė, Mokinių tarybos pirmininkė, visų puikiai pažįstama ir daug dėl mūsų Gimnazijos bendruomenės, moksleivių ir jų tėvelių gerovės nuveikusi ir dar žadanti nuveikti Atėnė Auksė Subačiūtė jau labai pasiilgo...
„Šiais metais man bus paskutinė rugsėjo pirmoji. Atsimenu, kaip atėjau į gimnaziją ir visi man spaudė rankas, buvo viskas taip nauja ir neatrasta, susiradau daug draugų ir kiek daug vyko per tuos kelis metus. Man teko garbė ir laimė vesti net dvi rugsėjo pirmosios šventes! O netrukus, jau tuoj tuoj ateinantį rugsėjį aš pati lydėsiu pirmokėlius į naujas, neįkainuojamas patirtis ir į tokį įdomų, spalvingą ir džiaugsmingą mūsų mokyklos gyvenimą!“ – pasakoja Atėnė.
Ačiū tau, Atėnė – esi kaip visada nuostabi! 
Mes irgi labai visų pasiilgome... Ir linkime puikios atostogų nuotaikos! Iki greito, mielieji!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas