Anglų kalbą mūsų Gimnazijoje myli visi!

2023-03-13
O aštuntokų anglų kalbos olimpiados pirmajame mokykliniame ture dalyvavo mokiniai, kurie svajojo mūsų mokyklai atstovauti Vilniaus miesto olimpiadoje: 8A klasės mokinės Giedrė Gilytė, Aistė Kovalenkaitė, Leila Vilesko ir 8B klasės mokinys Benas Mieliauskas. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos Eglė Židonienė ir Zita Urbietienė.
Dėkojame mokytojoms ir visiems dalyviams!
Nuoširdžiai sveikiname visus olimpiados dalyvius. Bet ypač – daugiausiai balų šį kartą surinkusią Giedrę Gilytę! Būtent Giedrei teks garbė šlovinti savo ir mūsų Gimnazijos vardą sostinės anglų kalbos mylėtojų mokinių olimpiadoje. 
All the best! Tegu tave lydi sėkmė, miela Giedre!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas