Akimirkos iš matematikos pirmo pusmečio baigiamojo darbo

2023-01-31
Jūsų dėmesiui – retos visos 5A klasės matematikos baigiamojo pirmo pusmečio labai įtemto darbo akimirkos su mokytojomis Violeta Cymliakova ir Natalja Samp: mokytoja Violeta ruošiasi atsakyti į klausimus, o mokytoja Natalja dirba prie lentos bei rengia šį reportažą.
„Vienas nuostabiausių dalykų mokykloje – matematika“, – yra įsitikinę beveik visi mūsų 5A šio mokslo mylėtojai. O vienas nuostabiausių dalykų matematikos pamokose mūsų Gimnazijoje yra tai, kad visi penktokai visada dalinami į du matematikos pogrupius ir mokosi mažesnėse grupėse su skirtingais mokytojais. Todėl visada ypač gera, kai per baigiamąjį matematikos pusmečio darbą ir jo aptarimą abu pogrupiai susijungia kartu ir dirba su visa klase ir su abiem savo mokytojomis.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas