Akciją „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“

2023-01-18
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos biblioteka skelbia akciją „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“! Akcija skiriama artėjančiai Tu biŠvat šventei, medžių naujiesiems metams. Akcija planuojama iki vasario 10 dienos! Pageidaujamų knygų sąrašas – pridedamas. Nuoširdžiai dėkojame visiems neabejingiems!
Daugiau informacijos:
Toroje sakoma: „Žmogus – tai medis!“
Ir žmogus, ir medis turi šaknis, kurios yra giminystės ir stiprybės simbolis, turi kamieną, kuris nuolat auga ir savo vainiku stiebiasi link šviesos, ir turi vaisius, kurie simbolizuoja ateitį, išsilavinimą bei kultūrą.
Artėjant Tu biŠvat šventei, medžių naujiesiems metams, tikimės ir mes gausaus vaisių derliaus. O kad jis būtų tikrai turtingas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos biblioteka skelbią akciją „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“.
Knyga – mūsų ateitis, patikimas gyvenimo palydovas ir žinių šaltinis. Knyga padeda žmogui atsiskleisti ir tampa jo asmenybės dalimi.
Mieli mokiniai ir jų tėveliai, kviečiame padovanoti gimnazijos bibliotekai naujų knygų, kurios praturtins ne vieno mūsų bendruomenės nario gyvenimą.
Akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“ vyks nuo sausio 13 d. iki vasario 10 d.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas