7b klasė televizijos bokšte!

2022-05-02
Paskutinio nuostabiausio pavasario mėnesio grožį mūsų Gimnazijos 7B klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Vilma Kaliukevičiene nusprendė stebėti iš aukščiausio Lietuvoje statinio – 326,5 m. aukštyje esančio Televizijos bokšto.
Moksleiviai susipažino su įdomia bokšto statybos istorija. O apsilankę Televizijos bokšte įrengtame kovos už laisvę muziejuje, prisiminė apie 1991 m. sausio 13 d. nakties įvykius, kai lietuviai iškovojo savo nepriklausomybę.
Gera, kai esame kartu ir iš Paukščių tako galime grožėtis nepakartojama mūsų mylimo miesto panorama. Ypač, kai edukacinės išvykos metu mus lydi saulėtas oras ir puiki nuotaika! Visiems šilto, mielo ir taikaus pavasario.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas