7b klasė Finansų laboratorijoje

2022-05-18
Ar jūs mokate tvarkyti savo finansus? Mūsų Gimnazijos nuostabioji 7B klasė – jau tikrai nemažai išmano apie taupymą! Iš kur? Ogi jie kartu su savo auklėtoja Vilma Kaliukevičiene ir matematikos mokytoja Julija Grigorjeva apsilankė Swedbank Finansų laboratorijoje.
„Kaip gera, kad žmogaus norai yra beribiai!“, – romantiškai svajojo septintokai. „Užtat ištekliai – baigtiniai!“, – teigė realaus gyvenimo juos mokinusios ir su finansiniu raštingumu supažindinusios, humoro nestokojančios banko darbuotojos ir mylimos mokytojos.
Linkime visiems finansinės sėkmės ir racionalaus požiūrio į svarbiausius žmogaus išteklius: sveikatą, žinias, laiką ir pinigus!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas