5a išvyka į Pavilnių regioninį parką

2022-10-17
Mūsų Gimnazijos tėveliai – patys nuostabiausi! Visada turi puikių idėjų ir pasiryžę kartu leistis į nuotykių kupiną kelionę! Taip atsitiko ir šį savaitgalį, kada mūsų 5A klasės „romantikai“ kartu su savo mylimu mokytoju-skautu Vygantu Gaina ir tėveliais, jų iniciatyva, traukiniu iškeliavo į Pavilnių regioninį parką.🙃 Čia tai bent grožis: Belmonto beždžionių tiltas, Vilnios (Vilnelės) upė, miškai prie Žaliakalnio parko, Rokantiškių piliavietės, o ypač – Pučkorių piliakalnis! Argi viską papasakosi? Kai esi pavargęs, laimingas ir sotus: pietūs gamtoje ir desertui – ant laužo kepti zefyrai... Ačiū mūsų brangiems tėveliams ir mylimai Gimnazijai!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas