4b susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla

2022-05-21
Kai už lango lietus... laiką geriausia leisti šiltai su knyga rankose.
Vaidotos Macienės ketvirtokai tai visada daro su didžiausiu malonumu. O Radvilė Bareikaitė perskaitė VISAS rašytojo Tomo Dirgėlos knygas. Gal tai ir paskatino patį rašytoją pasikviesti į svečius į mūsų mokyklą ir visiems drauge pasikalbėti apie tai, kaip neprarasti džiaugsmo kurti?
Tomas Dirgėla – rašytojas, dramaturgas. Gimė 1989 m. rugsėjo 5 d. Baigė Palangos senąją gimnaziją, Lietuvos edukologijos universitete įgijo filologijos bakalauro laipsnį. Dirbo lietuvių kalbos mokytoju, žurnalistu. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.
Nuotraukose:
4B susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla.
Radvilės Bareikaitės svajonė išsipildė – jį kartu su savo mylimiausiu rašytoju!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas