3x3 krepšinio varžybos

2022-05-16
Džiaugiamės, kad mūsų Gimnazijos mokiniai daug dėmesio skiria sportui, lanko įvairius fizinio aktyvumo būrelius ir dalinasi su mumis savo laimėjimais įvairiose varžybose. Tačiau labai norime papasakoti ir apie mūsų mylimą, savitą 6B klasės mokinį Vytį Sinkevičių.
Jis ne tik gerai žinomas mokykloje (ir už jos ribų) dėl daugybės savo kūrybinių talentų ir idėjų (yra aktyvus TV laidų dalyvis). Vytis yra sukūręs... net SAVO krepšinio komandą!
Kapitono Vyčio komanda (ji kol kas dar neturi savo pavadinimo️️ – gal Jūs padėtumėte jį sugalvoti?) neseniai labai sėkmingai Kaune sudalyvavo „3x3“ krepšinio varžybose.
„Na, ši kartą mes nelaimėjome, – pasakoja Vytis. – Bet buvome visai arti pergalės. Įgijome tiek daug vertingos patirties... O be to puikiai praleidome laiką ir tapome dar sveikesni ir linksmesni!“ Vytis prisipažįsta, kad krepšinį myli nuo 6 metų. Ir dievina „Žalgirį“ bei „Lietkabelį“. O neseniai per mylimos matematikos pamoką kartu su mokytoja Natalja atliko statistinį tyrimą ir apklausė klasės draugus apie jų meilę krepšiniui. O į klausimą, kodėl jam patinka krepšinis, komandos kapitonas atsako nedvejodamas: „Krepšinis man patinka, nes tai – azartas ir... nuostabus „susigrumimas““.
Mes nuoširdžiai sveikiname šią puikią komandą, kurią be Vyčio Sinkevičiaus sudaro jo klasiokas Aidas Štelbys ir du jų draugai: Zeshian Thao ir Jurgis Slavickas. Linkime, kad unikalią komandą visada lydėtų itin sėkmingi „susigrumimai“!🏀
O gal ir Jūs norėtumėte prisijungti?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas