2b klasės mokiniai lankosi Keistuolių teatre

2022-12-17
Ugdymas netradicinėje aplinkoje – mūsų Gimnazijos stiprybė!
Šį kartą „Detektyvo lapino bylą“ 2B klasės mokiniai narpliojo pačiame Keistuolių teatre. Keistuolių Teatras pristatė labai jautrią ir pamokančią istoriją apie klasės mokinių draugystę. „Ačiū artistams už puikų spektaklį ir suteiktą galimybę vaidybos paslapčių semtis tiesiogiai iš tikrų profesionalų! – džiaugdamasi tokia smagia išvyka, pasakoja auklėtoja Rasa Judickienė. – Šiuo metu 2A ir 2B klasės mokiniai repetuoja Chanukos šventei skirtą spektaklį. Todėl ši teatro pamoka mums labai aktuali!“.
O mes, pasinaudodami proga, dar kartą kviečiame Chanuką švęsti kartu! Lauksime visų gruodžio 23 d., penktadienį, 10.45 val. Gimnazijos 2-ame aukšte.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas