1b klasės edukacinis žygis „Pavasario keliu“

2022-05-02
Maloniai kviečiame kartu su mūsų nuostabiaisiais 1B klasės mokiniais pasidžiaugti jų edukaciniu žygiu „Pavasario keliu” (dėkojame puikiajam „vedliui“ – Robertui Janovskiui).
Klasės auklėtoja Rasa Judickienė neslepia džiaugsmo: „Keliavome Karoliniškių valstybinio draustinio keliu net 5 valandas. Startas: mūsų Gimnazija, o finišas – TV bokštas. Žygelis virto tikru žygiu, nes nugalėjome daug kliūčių. Pasitikrinome ne tik pasaulio pažinimo jėgas, bet ir savo fizinį ištvermingumą, orientacinius gebėjimus. Apžiūrėjome žydinčius pavasarinius augalus, bebro užtvanką, girdėjome upės ir paukščių skleidžiamus garsus. Argi tai ne nuostabu?“.
Laimingi keliautojai tvirtina, kad žygio metu visi suprato, jog negali vieni be kitų: „Esame labai draugiška klasė. Nelengvoje žygio trasoje (kaip ir gyvenime) skubėjome į pagalbą vieni kitiems. Žygiuodami, buvome ir paukščiais, kurie suka lizdus medyje, ir lobio ieškotojais. Ypatingas „ačiū“ – mus lydėjusiems tėvams, kurie padėjo nepasiduoti ir drauge nugalėti sunkumus!“
Pažiūrėkite, prašome, argi mes ne šaunuoliai? Tapome beveik profesionaliais, drąsiais ir atsakingais lobio ieškotojais ir sustiprinome tai, kas svarbiausia – draugystę!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas