Gimnazijai 20 metų

Gruodžio 9 dieną „Lėlės“ teatre įvyko jubiliejinis koncertas, skirtas mūsų mokyklos 20-mečiui.

Lapkričio 20 dieną žydų bendruomenėje vyko Maskvos mokyklos – švietimo centro Nr. 1311 „Tchija“ koncertas, skirtas mūsų mokyklos dvidešimtmečio jubiliejui.

Akimirkos iš mokyklos 20-ečio.

Originalus 8 klasės mokinių sveikinimas – įteikiamas albumas su svarbiausių Lietuvos Respublikos institucijų vadovų palinkėjimais mokyklai 20-ečio proga. Dėkojame 7 ir 8 klasės tėveliams, padėjusiems įgyvendinti klasės auklėtojos Jolitos Mondeikytės idėją dėl mokyklos pasveikinimo.

Muzikinis devintokų sveikinimas mokyklos jubiliejaus proga.

Sveiki atvykę į žydų Štetlą! Taip pradinukai visus kvietė į atkurtą žydų miestelį, kuriame susiformavo savotiška gyvenimo erdvė, buvo atkurtas žydiškasis gyvenimo būdas. Štetle klestėjo smulkus biznis ir amatininkystė: siuvėjo, batsiuvio, laikrodininko. Buvo atidaryta net krautuvėlė, kurioje visi norintys galėjo nusipirkti saldėsių, vaisių, daržovių. Štetle skambėjo muzika, sklido aštrialiežuvių amatininkų balsai, kurie sumaniai siūlė savo paslaugas: kam batus gerai išblizginti, kam puošnų parėdą pasiūti, kam laikrodį pataisyti, kam šviežių bandelių ar riestainių nusipirkti. Vykdydami šį projektą, pradinukai turėjo puikią galimybę geriau pažinti anuometinį Lietuvos ir Vilniaus žydų bendruomenių gyvenimą. Šiuo projektu vaikai kartu su savo auklėtojomis pasveikino mokyklą su 20-čiu.

Pradinių klasių mokytojos Lina, Dalia, Audra ir Rita

Lapkričio 16-17 dienomis įvairių klasių mokiniai, nepaisydami siautėjančių virusų, iš paskutiniųjų stengėsi pateikti bent vieną originalią dovaną ar staigmeną visam mokyklos kolektyvui artėjančio jubiliejaus proga. Septintokai , vadovaudamiesi visiems gerai žinomo Karlsono, kuris gyvena ant stogo, patarimais, nutarė: geriau padovanoti ne vieną tortą ir dvidešimt žvakių, o dvidešimt tortų ir vieną žvakę. Juk tuomet šventinė nuotaika tikrai apims kiekvieną. Kaip tarė, taip ir padarė… Tortų įteikimo ceremoniją paįvairino pačių vaikų pagal žinomų kūrėjų eiles ir muziką sukurti tekstai, skirti mokyklai, auklėtojos parengtas pristatymas apie gražiausias kartu praleistas akimirkas.

Parengė Jolanta Žalienė

SVEIKINIM

Vienas iš mokyklos dvidešimtmečio renginių — buvusių moksleivių ir abiturientų susitikimas

Pagaliau skambutis!!! Kas čia – praeties atgarsis ar keistas deja vu? Paaiškinsime – mes kviečiame Jus atvykti į Šolomo Aleichemo mokyklos laidų susitikimą! Klasės šurmulys, beprotiškos išdaigos, pats laikas atskleisti visas mokyklos paslaptis ateinančioms laidoms. J Prisiminti mokyklos laikus mums padės mokyklos aplinka, mūsų mokytojai, geriausių mokyklos akimirkų vaizdeliai. Taip pat galėsime sužinoti kuo gi dabar kvėpuoja mūsų mokykla, kokia veikla užsiima mokyklos mokiniai ir kas dabar drebina mokyklos koridorius. Namų darbų nieks netikrins, laukiami visi, kas baigė Šolomo Aleichemo mokyklą ar kada nors joje mokėsi.

Vakarėlis vyks 2009 m. rugpjūčio mėn. 27 d. 19 val. mokykloje, jei pamiršote adresą, primename: Justiniškių g. 65, Vilnius