Būreliai

Būrelis „Mentalinės aritmetikos pamokėlės“

Mentalinė aritmetika tai Japonijoje sukurta metodika, kurios pagalba treniruojami Jūsų vaiko smegenys. Jau po pusmečio stebimi vaiko gebėjimų pokyčiai.
Kviečiame 1-5 klasių moksleivius. 
Šios smegenų treniravimo metodikos pagalba ugdysime atmintį, loginį analitinį mąstymą, dėmesio koncentraciją ir kitas smegenų veiklos galias.
Daugiau informacijos www.alia.lt arba +37066005700 
Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus ir/arba užregistruosime.
El. paštas: aliamgroup17@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/aliamacademy
Užsiėmimai vyks antradieniais arba trečiadieniais mokykloje po pamokų valandą per savaitę. Mokytoja Jelena Prevlockienė, +37065994835.
Taip pat su Jūsų vaikais dirbsime kasdien elektroninėje klasėje namuose. Tai vyks ne būrelio dienomis kasdiena po 20 min.

Dailės būrelis 9 – 10 klasėms

Dailės būrelio metu mokiniai gilins piešimo, grafikos, tapybos bei kitas dailės raiškos įgūdžius. Išbandys įvairias technikas. Turės galimybę pasiruošti kūrybinės veiklos aplanką bei dalyvauti dailės olimpiadoje ar kituose konkursuose.

Sveikos mitybos ir judesio lavinimo būrelis

Būrelis skirtas įvairaus amžiaus vaikams, siekiantiems įgyti sveikos gyvensenos įgūdžių.
Būrelio tikslas: sudaryti sąlygas mokiniams dalyvauti papildomoje fizinio aktyvumo veikloje. Suformuoti įgūdį sveikai maitintis ir sistemingai sportuoti bei rūpintis savimi, savo gera savijauta.
Būrelio metu vaikai skatinami daugiau pasitikėti savimi, tapti iniciatyvesniais, aktyvesniais, mokami garbingo sportinio elgesio bei tolerancijos organizuojant ir dalyvaujant komandinėse bei individualiose rungtyse.
Būrelio vadovė – Vilija Taralienė

Būrelis „Varniuko laboratorija“

Gamtamokslinis ugdymas pradinėje mokykloje ypač svarbus, nes taip yra plečiamos ir gilinamos mokinio žinios apie jį supančią aplinką , ugdomas jo kritinis mąstymas, skatinamas žingeidumas ir noras atrasti neatrastus dalykus.
„Varniuko laboratorijos“ veikla yra paremta praktine veikla: bandymais, eksperimentais, stebėjimais, konstravimu. Užsiėmimo metu yra siekiama, kad mokiniai stebėtų ir tyrinėtų gamtą, keltų hipotezes, ieškotų atsakymų į probleminius klausimus, darytų išvadas.
„Varniuko laboratorijos“ tikslas - sudaryti galimybę mokiniams įgyti pradinius gamtamokslinės kompetencijos pagrindus. Siekiama, kad mokiniai susipažintų su esminėmis gamtos mokslų sąvokomis ir dėsniais, įgytų gebėjimų, kurie padėtų pažinti pasaulį.
Pasaulis – nuostabus, o jame tūnančios paslaptys bus atskleistos šauniausių varniukų komandos.
Būrelio aprašas

Būrelis „Fotografija ir video“

Fotografija ir video grafika yra vienos iš populiariausių bei praktiškiausių taikomosios dailės šakų.
Būrelio užsiėmimuose 9-12 klasių mokiniai mokomi techninių ir kūrybinių foto/video grafikos žinių, susipažįsta su šiuolaikinei grafikai būdingomis meno kryptimis ir vaizduojamosios išraiškos priemonėmis bei atlieka kūrybines praktines užduotis.
Būrelio vadovas – mokytojas Gintaras Kasperionis.

Būrelis „Matematikų akademija“

Šio būrelio tikslas – padėti mokiniams įgyti matematikos žinių,  gebėjimų ir nuostatų visumą, kuri įgalintų juos logiškai spręsti  savo kasdienio gyvenimo problemas, padėti jiems geriau  orientuotis aplinkoje ir pasirengti sėkmingai mokytis toliau.
Būrelis skirtas antrų klasių mokiniams, kurie domisi matematikos pasauliu.
Būrelio vadovė – pradinio ugdymo vyr. mokytoja Vaiva Seliavienė.

Kyokushin karatė mokykla SHIN

Karatė – kovos menas, jungiantis dvasios stiprybę ir kūno vikrumą. Karatė galima apibūdinti kaip savigynos būdą , savo fizinio pasiruošimo ir koordinacijos tobulinimo priemonę. Kyokushin karatė ugdo tokias savybes kaip jėgą, ištvermę, pasitikėjimą savimi, grūdina dvasią.
Kyokushin karatė – tai vienas iš japonų kovos meno karatė stilių, kurį sukūrė Masutatsu Oyama 1964 metais. Išvertus iš japonų kalbos Kyokushinkai reiškia “absoliučios tiesos bendruomenė”. Sistemos tikslas – savo silpnybių, baimių ir kitų žemosios prigimties įpročių nugalėjimas, išgryninimas, tai, kas yra tikra ir amžina.
Kyokushin karatė yra kovinis(kontaktinis), o ne sportinis karatė . Kyokushin karatė yra plačiausiai praktikuojama neolimpinė sporto šaka Lietuvoje.
Būrelio aprašas

Stalo teniso būrelis

Stalo tenisas ugdo ištvermę, lavina kūną, koordinaciją, susikaupimą, reakciją bei puikiai emociškai nuteikia sportininkus. Mūsų būrelyje teikiamos:
 • profesionalios treniruotės su Lietuvos mini jaunučių rinktinės treneriu H. Alon. bei buvusia Lietuvos jaunučių rinktinės nare Neta Alon;
 • salė su profesionaliais stalais ir inventoriumi;
 • norintys dalyvaus mokyklos ir Vilniaus m. stalo teniso varžybose, Lietuvos čempionate ir lygos rungtynėse;
 • mergaičių ir berniukų rinktinės atstovaus savo mokyklą tarpmokyklinėse varžybose;
 • treneriai įdomiai ir profesionaliai veda treniruotes;
 • visi dalyvaujantys mokomi žaidimo pagrindų, tobulinami jau turimi įgūdžiai.

Mūsų sportininkai – Vilniaus ir Lietuvos čempionai!
Laukiame Jūsų Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos sporto salėje!

Būrelis „Pirmokų choras“

Chore dainuoja pirmų klasių moksleiviai. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų balsas, klausa, ritmo pojūtis, mokoma teisingo garso formavimo, išraiškingo kūrinių interpretavimo, kultūringo elgesio scenoje. Dainuodami moksleiviai patiria daug gerų emocijų, noriai muzikuoja, mokosi dainų lietuvių, anglų, jidiš ir hebrajų kalbomis. Koncertuojame gimnazijos šventėse, o mokslo metų pabaigoje surengiame koncertą, kur nuotaikingomis dainomis džiuginame tėvelius ir gimnazijos bendruomenę.
Choro mokytoja – Jovita Štikelienė.

Būrelis „Kūrybinės dirbtuvės“

,,Kūrybinės dirbtuvės“ – Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos, 1 - 4 klasių moksleivių veiklos būrelis, skirtas puoselėti Žydų tautos tradicijas.
Būrelio veikla prasidėjo nuo mokinių, tėvų ir 2 mokytojų inicijuoto bendro projekto ,,Lietuvoje išlikusių sinagogų piešimas ant stiklo”.
Projekto įgyvendinimo rezultatas – paveikslų su trumpais aprašais paroda gimnazijoje ir Vilniaus žydų informacijos centre, „ŠOFAR“ galerijoje. Paroda buvo eksponuojama 2 metus.
Būrelio veikla gimnazijoje:
✔ Supažindinti su svarbiomis žydų tautos šventėmis ir tradicijomis per skirtingą kūrybišką veiklą, išryškinant tautos savitumus;
✔ Skatinti vaikus aktyviai veiklai;
✔ Įgyvendinti mokinių siūlomas idėjas;
✔ Puoselėti Šabo šventimo tradicijas (esame sudarę informacinę knygelę);
✔ Pagal galimybes bendradarbiauti su gimnazijos choru (esame sukūrę miniatiūrų inscenizavimo ir dainų projektą);
✔ Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai kuria individualius ir kolektyvinius kūrinius, švenčių kalendorių, studijuoja simbolius, jų reikšmes;
✔ Kurdami pasitelkiame muziką, klausome, asociatyviai piešiame;
✔ Kuriant naudojame įv. medžiagas: molį, plastiliną, modeliną, popierių, mišrias technikas.
✔ Rengiame kūrybinių darbų parodas, dalyvaujame gimnazijoje organizuojamose šventinėse mugėse.
Vadovė ir veiklos organizatorė – pradinių klasių vyr. mokytoja Edita Petraitytė.

Būrelis „Teatro studija“

Kartais tenka pasakyti be žodžių ir juoktis, kai norisi verkti... To išmoksta Teatro studiją lankantys vyresniųjų klasių mokiniai. Per repeticijas jie improvizuoja, patys kuria istorijas ir vaidina etiudus. Kiekvienais metais pastatomas spektaklis ir keletas kompozicijų. Tačiau turbūt svarbiausia, kad čia visada galima pasitikėti draugu, kuris yra šalia.
Teatro studijos vadovė – Jurgita Palikevičiūtė.

Sporto būrelis „Sportiniai žaidimai“

Būrelio metu žaidžiame: krepšinį, kvadratą, tinklinį, badmintoną ir kitus aktyvius žaidimus. Čia susirenka mokiniai, kurie nori sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, pagilinti sporto žinias.
Visus norinčius kviečiu prisijungti.
Būrelio vadovas – Mantas Mikutavičius.

Būrelis „Lego. Paprastieji mechanizmai“

Paprastieji mechanizmai jūsų vaikų rankose! Paprastųjų galios mechanizmų, mokomosios medžiagos ir gyvenimiškų pavyzdžių kombinacija sudomins kiekvieną moksleivį. Mokiniai susipažins su įvairaus tipo mechanizmais: keltuvais, pavaromis, vožtuvais ir kt. Interaktyvios ir žaismingos mechanikos, inžinerijos bei fizikos mokslų bei problemų sprendimo užduotys leis vaikams lengvai ištirti ir suprasti paprastųjų mašinų veikimo principus kasdieniniame gyvenime.

Būrelio vadovė – Lina Kaminskienė

Būrelis „Lego. WeDo 2.0“

LEGO Education WeDo 2.0 robotai yra skirti mokytis žaidžiant, nes juos konstruodami ir programuodami vaikai turi taikyti tiksliųjų mokslų žinias, taip pat lavinamas jų kūrybiškumas, komandinio darbo įgūdžiai, ugdoma motyvacija. Robotikos užsiėmimai reikalauja įvairių mokslo žinių, ugdo darbo komandoje įgūdžius. Tai ne tik turiningas laiko praleidimas, bet ir puiki proto mankšta.

Būrelio vadovė – Lina Kaminskienė

Jaunučių choras „Simcha“

Choras „Simcha“ (simcha hebrajų kalba reiškia džiaugsmą) siekia saugoti tautinę tapatybę, puoselėti humanistines kultūros vertybes. Choras dainuoja lietuvių, hebrajų ir jidiš kalbomis. Choro tikslas – kurti galimybes visapusiškai išsilavinusių asmenybių augimui, atskleisti individualius gebėjimus, talentą per meninę ir mokomąją veiklą. Choras padeda moksleiviams įgyti kompetencijas, kurios ateityje bus reikalingos profesinei ir visuomeninei veiklai ar asmeniniam gyvenimui. Choras koncertuoja ne tik gimnazijos renginiuose, bet ir įvairiuose muzikiniuose festivaliuose, valstybinėse šventėse, labdaros koncertuose ir projektinėje veikloje. Šiais mokslo metais choras atsinaujino ir jo pagrindą sudaro 2 – 3 klasių moksleiviai.

Choro vadovė – Deimantė Gudelienė, koncertmeisterė – Jovita Štikelienė.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas
chevron-down