Būreliai

Būrelis „Mentalinės aritmetikos pamokėlės“

Mentalinė aritmetika tai Japonijoje sukurta metodika, kurios pagalba treniruojami Jūsų vaiko smegenys. Jau po pusmečio stebimi vaiko gebėjimų pokyčiai.
Kviečiame 1-5 klasių moksleivius. 
Šios smegenų treniravimo metodikos pagalba ugdysime atmintį, loginį analitinį mąstymą, dėmesio koncentraciją ir kitas smegenų veiklos galias.
Daugiau informacijos www.alia.lt arba +37066005700 
Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus ir/arba užregistruosime.
El. paštas: aliamgroup17@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/aliamacademy
Užsiėmimai vyks antradieniais arba trečiadieniais mokykloje po pamokų valandą per savaitę. Mokytoja Jelena Prevlockienė, +37065994835.
Taip pat su Jūsų vaikais dirbsime kasdien elektroninėje klasėje namuose. Tai vyks ne būrelio dienomis kasdiena po 20 min.

Būrelis „Varniuko laboratorija“

Būrelio aprašas

Būrelis „Fotografija ir video“

Fotografija ir video grafika yra vienos iš populiariausių bei praktiškiausių taikomosios dailės šakų.
Būrelio užsiėmimuose 9-12 klasių mokiniai mokomi techninių ir kūrybinių foto/video grafikos žinių, susipažįsta su šiuolaikinei grafikai būdingomis meno kryptimis ir vaizduojamosios išraiškos priemonėmis bei atlieka kūrybines praktines užduotis.
Būrelio vadovas – mokytojas Gintaras Kasperionis.

Būrelis „Pirmokų choras“

Chore dainuoja pirmų klasių moksleiviai. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų balsas, klausa, ritmo pojūtis, mokoma teisingo garso formavimo, išraiškingo kūrinių interpretavimo, kultūringo elgesio scenoje. Dainuodami moksleiviai patiria daug gerų emocijų, noriai muzikuoja, mokosi dainų lietuvių, anglų, jidiš ir hebrajų kalbomis. Koncertuojame gimnazijos šventėse, o mokslo metų pabaigoje surengiame koncertą, kur nuotaikingomis dainomis džiuginame tėvelius ir gimnazijos bendruomenę.
Choro mokytoja – Jovita Štikelienė.

Būrelis „Solinis dainavimas“

Norintys geriau išmokti valdyti balsą ir tobulinti vokalinius įgūdžius lanko solinio dainavimo užsiėmimus. Čia moksleiviai ugdo savo vokalinius gebėjimus, įgyja sceninės patirties - pasirodymuose dainuoja su mikrofonu, mokosi artistiškumo pagrindų. Įvairus repertuaras - dainos lietuvių, anglų, jidiš, hebrajų kalba leidžia atsiskleisti solistų meniniams gebėjimams, išugdo sceninę dainavimo kultūrą, suteikia pasitikėjimo ir gerų emocijų.
Vokalo mokytoja – Jovita Štikelienė.

Būrelis „Išmanioji valanda“

Technologijos nesulaikomai veržiasi į visas gyvenimo sritis, todėl mes, galvodami apie išsimokslinusį, konkurencingą ateities žmogų, privalome išmokyti vaikus su jomis ne tik žaisti, bet prasmingai naudoti mokantis, gyvenant, dirbant, kuriant. Būrelyje vaikai mokosi dirbti su Microsoft Office programomis, kurti tekstinius dokumentus, lenteles, įkelti nuotraukas, maketuoti, daryti prezentacijas.
Būrelio vadovė – pradinio ugd. vyr. mokytoja Lina Kaminskienė.

Būrelis „Spalvotas IT pasaulis“

Piešimas kompiuteriu ugdo vaizduotę, estetinį ir meninį supratimą, plečia pasaulio suvokimą. Būrelio metu mokiniai mokosi naudotis nemokamais dizaino įrankiais, kuriuos išbandyti gali ir namuose.
Prisijunk ir tu!
Būrelio vadovė – pradinio ugd. vyr. mokytoja Lina Kaminskienė.

Būrelis „Interaktyvūs žaidimai“

Gyvename nuolat kintančioje, dinamiškoje ir naujausių technologijų kupinoje kasdienybėje, todėl atsiranda poreikis mokėti bendrauti, pasitikėti savimi, būti savarankiškais, atsipalaiduoti, bet tuo pačiu ir lavinti kūną bei protą
Siūlome Jūsų vaikučiams kūrybingai, smagiai ir prasmingai praleisti laiką.
Čia bus gausu:
✔ savo vaizduotės lavinimo , kūrybingumo ugdymo (įvairios praktikos, pateikiamos žaidybine arba teatro forma ir t.t.);
✔ dėmesio koncentracijos lavinimo, gebėjimo mokytis ugdymo;
✔ aktyvių žaidimų;
✔ žaidybinės jogos pagalba lavinsim kūną, jo lankstumą, tvirtumą, tai užtikrins teisingą kūno formavimąsi;
✔ bendradarbiavimo,
✔ teigiamų emocijų,
✔ atsipalaidavimo žaidimų,
✔ informacijos kaip jaustis laimingam.
Dėmesys skiriamas kiekvienam vaikui asmeniškai, atsižvelgiant į jo raidą, charakterio savybes bei poreikius.
Būrelio vadovė – Angelė Borodinienė.

Jaunučių choras „Simcha“

Choras „Simcha“ gal ir neišsiskirtų iš kitų chorų, jei neturėtų ši tą savito.
„Simcha“ išvertus iš hebrajų kalbos reiškia "džiaugsmas". Labai džiugu po pamokų aktų salėje sulaukti nemažo būrio dainininkų, kurie noriai mokosi dainuoti ne tik lietuvių kalba, bet ir hebrajų, jidiš ir anglų kalbomis. O dar didesnis džiaugsmas, kad chorą pasirenka tie vaikai, kuriems patinka muzika, kurie myli dainą ir nesidrovi to parodyti. Tai labai svarbu, nes, vyraujant gerai nuotaikai, pasiekiame puikių rezultatų. Esame kviečiami dalyvauti įvairiuose renginiuose: festivaliuose, valstybinėse šventėse, tarptautinėse labdaros mugėse, projektinėje veikloje. Džiaugiamės, kai mus kviečia susipažinti ir bendradarbiauti ne tik Vilniaus, bet ir Klaipėdos, Utenos, Ukmergės, Anykščių gimnazijų bendruomenės. Labai džiaugiamės, kad visada su mumis kartu yra mūsų koncertmeisterė Jovita Štikelienė.
Choro vadovė – Rasa Belgerienė.

Būrelis „Kūrybinės dirbtuvės“

,,Kūrybinės dirbtuvės“ – Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos, 1 - 4 klasių moksleivių veiklos būrelis, skirtas puoselėti Žydų tautos tradicijas.
Būrelio veikla prasidėjo nuo mokinių, tėvų ir 2 mokytojų inicijuoto bendro projekto ,,Lietuvoje išlikusių sinagogų piešimas ant stiklo”.
Projekto įgyvendinimo rezultatas – paveikslų su trumpais aprašais paroda gimnazijoje ir Vilniaus žydų informacijos centre, „ŠOFAR“ galerijoje. Paroda buvo eksponuojama 2 metus.
Būrelio veikla gimnazijoje:
✔ Supažindinti su svarbiomis žydų tautos šventėmis ir tradicijomis per skirtingą kūrybišką veiklą, išryškinant tautos savitumus;
✔ Skatinti vaikus aktyviai veiklai;
✔ Įgyvendinti mokinių siūlomas idėjas;
✔ Puoselėti Šabo šventimo tradicijas (esame sudarę informacinę knygelę);
✔ Pagal galimybes bendradarbiauti su gimnazijos choru (esame sukūrę miniatiūrų inscenizavimo ir dainų projektą);
✔ Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai kuria individualius ir kolektyvinius kūrinius, švenčių kalendorių, studijuoja simbolius, jų reikšmes;
✔ Kurdami pasitelkiame muziką, klausome, asociatyviai piešiame;
✔ Kuriant naudojame įv. medžiagas: molį, plastiliną, modeliną, popierių, mišrias technikas.
✔ Rengiame kūrybinių darbų parodas, dalyvaujame gimnazijoje organizuojamose šventinėse mugėse.
Vadovė ir veiklos organizatorė – pradinių klasių vyr. mokytoja Edita Petraitytė.

Būrelis „Robotika“

Robotikos būrelyje mokykloje vaikai gali dirbti su Lego, tai lavina fantaziją, skatina skaičiuoti skylutes detalėse, stiprina smulkiąją rankos motoriką, o tai palengvina rašymą.
Bendras darbas labai teigiamai veikia vaikus, jų santykius, stiprina vaiko koncentraciją. Jeigu vaikui įdomu, leidžiami modeliuoti 3D objektai.
Būrelio vadovė – Teresa Segalienė.

Būrelis „Teatro studija“

Kartais tenka pasakyti be žodžių ir juoktis, kai norisi verkti... To išmoksta Teatro studiją lankantys vyresniųjų klasių mokiniai. Per repeticijas jie improvizuoja, patys kuria istorijas ir vaidina etiudus. Kiekvienais metais pastatomas spektaklis ir keletas kompozicijų. Tačiau turbūt svarbiausia, kad čia visada galima pasitikėti draugu, kuris yra šalia.
Teatro studijos vadovė – Jurgita Palikevičiūtė.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas
chevron-down