Dėl gyventojų pajamų mokesčio paramos iki 2% suteikimo Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijai

Gerbiami tėveliai, abiturientai ir  visi, norintys paremti mūsų mokyklą, pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė – nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, reikia užpildyti specialią formą FR_0512ir ją pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Užpildytą formą paramos davėjas gali pats pristatyti į VMI arba švietimo įstaigą. Tokiu atveju minėta forma turi būti įdėta į voką, vokas užklijuojamas ir paramos davėjas pasirašo užklijavimo vietoje (kad nebūtų galima pažeisti užklijavimo nepažeidus voko). Tie, kurie privalo pateikti savo metinę pajamų mokesčio deklaraciją, šią formą privalo pateikti kartu su deklaracija.

 

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
Įmonės kodas: 190009352
PVM mokėtojo kodas:
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT–05100
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT387044060001650160