Choristai Utenoje

Gegužės 24 d. mūsų gimnazijos choristai ( 2- 3 kl.) vyko koncertuoti į Utenos Vyturių progimnaziją. Buvo smagu vėl susitikti su mokyklos mokiniais, kurie pernai koncertavo mūsų gimnazijoje. Atlikome devynias dainas hebrajų ir lietuvių kalbomis. Po koncerto mokyklos šeimininkai pakvietė mus pasižvalgyti po Utenos apylinkes. Mūsų dainininkams tai jau antra išvyka šiais mokslo metais už gimnazijos ribų ir tikimės, kad ne paskutinė…
Dėkoju Aronui P., Leilai V., Giedrei G., Austėjai K., Rusnei O., Saulei T., Kristianui S., Simonai M., Kiprui Z., Kotrynai G., Emilijai P., Medai Š. ir Bernardui Ž. už meilę muzikai, darbštumą ir geras emocijas, koncertmeisterei Jovitai Štikelienei už nuoširdų bendradarbiavimą. AČIŪ gimnazijos Direktoriui už apmokėtas transporto išlaidas.

Choro vadovė Rasa Belgerienė